Arhavi Gençlik Merkezi Projesi İhaleye Çıkıyor

Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Dairesi Başkanlığı tarafından 4734 sayılı Kamu İhale Kurumu’nun 19. Maddesine göre ihaleyle yapılacak olan Artvin/Arhavi Gençlik Merkezi, 21 Nisan 2015 tarihinde Ankara/Altındağ’da ihaleye çıkıyor. İlçemiz sahil dolgu alanında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü mülkiyetine ait halı sahanın olduğu arsa üzerinde kurulacak olan tesis ile artık Arhavi’nin önemli bir projesi daha […]

1 (1)

Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Dairesi Başkanlığı tarafından 4734 sayılı Kamu İhale Kurumu’nun 19. Maddesine göre ihaleyle yapılacak olan Artvin/Arhavi Gençlik Merkezi, 21 Nisan 2015 tarihinde Ankara/Altındağ’da ihaleye çıkıyor. İlçemiz sahil dolgu alanında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü mülkiyetine ait halı sahanın olduğu arsa üzerinde kurulacak olan tesis ile artık Arhavi’nin önemli bir projesi daha hayata geçirilmiş oluyor. Başta Milletvekilimiz Dr. İsrafil Kışla olmak üzere Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve ilçe teşkilatının çalışmaları neticesinde proje ihale aşamasına gelmiştir. Söz konusu projenin hayata geçirilmesinde ayrıca şu anda Artvin Belediye Başkanı olan fakat geçmiş yıllarda Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdür Yardımcısı olan Mehmet Kocatepe’nin de önemli katkıları ile Arhavi Gençlik Merkezi yapım işi ihale edilecektir.

Sahil projesi ile birlikte bütünleşecek olan Gençlik Merkezi, tamamlandığında Arhavi’de gençlerin önemli bir aktivasyon merkezi olacaktır. 1,5 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanması planlanan Gençlik Merkezi Hizmet Binası, sahil projesi ile birlikte aynı anda tamamlanmış olacak.

1 (2)

0 comments