Artvin Belediyespor Basketbol Takımı 2’ci Ligde!

Bu Gurur Senin Artvin 2.Lig’deyiz Basketbol maçlarında kendi evinde ortalama bin seyirciyle oynayıp adeta rakiplerinin korkulu rüyası olan Artvin Boğaları 2016-2017 sezonunda Türkiye Basketbol 2’ci ligde mücadele edecek. Artvin Belediyesi Basketbol Takımı 2014 Yılında Bölgesel ligde mücadele edip Bölgesel ligde şampiyon olarak 3 lige çıkma başarısı göstermişti. 2015 Yılında ise üçüncü ligde mücadele eden Artvin Boğaları […]

ArtvinBelediyeBasketbol

Bu Gurur Senin Artvin 2.Lig’deyiz Basketbol maçlarında kendi evinde ortalama bin seyirciyle oynayıp adeta rakiplerinin korkulu rüyası olan Artvin Boğaları 2016-2017 sezonunda Türkiye Basketbol 2’ci ligde mücadele edecek.

Artvin Belediyesi Basketbol Takımı 2014 Yılında Bölgesel ligde mücadele edip Bölgesel ligde şampiyon olarak 3 lige çıkma başarısı göstermişti. 2015 Yılında ise üçüncü ligde mücadele eden Artvin Boğaları adeta potayı rakiplerine dar ederek 19 maç yenilmeyerek dikkatleri üstüne çeken taraf olmuştu.

Basketbol Takımı hakkında kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanı ve Artvin Belediye Spor Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Kocatepe, şu ifadelere yer verdi.

“2014 yılında yerel seçimlerde söylediğimiz gibi Artvin’i spor kenti yapacağız ve bu başarıyı Basketbol ’da 2 yılda yakalayıp ikinci yıla çıkarak büyük bir başarı elde ettik. Bu başarı Artvin halkının ve mücadele eden sporcularımızdır. Artık önümüze bakıp 2’ci ligde de başarılı sonuçlar almak istiyoruz. Oyuncularımıza ve taraftarımıza güveniyoruz. İnanıyoruz ki geçen yıl olduğu bu yılda taraftarımızın desteğiyle başarıyı yakalayacağız.

Taraftarımız Rakiplerin Korkulu Rüyası Olmaya Devam Edecek

Geçen yıl kendi sahamızda oynadığımız karşılamada ortalama bin seyirciye oynadık. Kendi sahamızda olduğu kadar deplasmanda da takımlarını yalnız bırakmadı. Elde edilen başarının baş mimarı oldular. Bu yıl da taraftarımızdan aynı desteği bekliyoruz. İnanıyoruz ki bu yılda onların desteğiyle başarılı sonuçlar alacağız.”

Basketbol-2.lig_-1024x576

0 comments