Artvin’i çok sevdiler!

Arhavi ilçesine giren CHP Milletvekilleri Seçim Koordinasyon merkezinde konuşmalarının ardından Arhavi’de 200 kişilik ekiple yürüyüş düzenledi. Vatandaşlar “CHP Arhavi’de İktidara Yürüyor” diye yorumladı. Aslen Arhavili olan Süheyl Batum’a Arhavi halkı büyük sevgi gösterisinde bulundu. CHP’li gençler “SÜHEYL HOCAM. ATA TOPRAĞINIZ, MEMLEKETİNİZE, ARHAVİ’YE HOŞGELDİNİZ ” diye pankart açtı. Prof.Dr Süheyl Batum bu manzara karşısında oldukça duygulandı […]

1 (6)

Arhavi ilçesine giren CHP Milletvekilleri Seçim Koordinasyon merkezinde konuşmalarının ardından Arhavi’de 200 kişilik ekiple yürüyüş düzenledi. Vatandaşlar “CHP Arhavi’de İktidara Yürüyor” diye yorumladı. Aslen Arhavili olan Süheyl Batum’a Arhavi halkı büyük sevgi gösterisinde bulundu. CHP’li gençler “SÜHEYL HOCAM. ATA TOPRAĞINIZ, MEMLEKETİNİZE, ARHAVİ’YE HOŞGELDİNİZ ” diye pankart açtı. Prof.Dr Süheyl Batum bu manzara karşısında oldukça duygulandı ve memnuniyetini konuşma esnasında dile getirdi. Hürriyet gazetesi eski Başyazarı ve CHP İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi hayatı boyunca hep Artvin’e Arhavi’ye gelmek istediğini ancak bu yaşına kısmet olduğunu ifade ederek, “beni bugün sizlerle buluşturan Parlamentomuzun çok kıymetli Milletvekili Uğur Bayraktutan’a çok teşekkür ediyorum” dedi. CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan konuşmasında ” Cumhuriyet Halk Partisinin Yıldızlarını, yine Cumhuriyet Halk Partisinin Yıldız şehri Artvin’e getirmeye devam ediyoruz” ifadesine yer verdi.

Arhavi Belediye Başkan adayı Musa Ulutaş CHP’li Milletvekillerinin sık sık İlçelerini ziyaret etmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken inşallah 30 Mart akşamı Ülkemizin bu güzide insanları Arhavi Belediye Başkanlık makamında ağırlayacakları ifade etti. Daha sonra CHP’liler Arhavi’de yürüyüş yaptı. Halkı selamladı. Çay ocaklarında vatandaşlarla birlikte oturup memleket sorunları konuşuldu. Vatandaşın yoğun ilgisinden memnun olan CHP’li heyeti Artvin’e gitmek üzere Arhavi’den ayrıldılar.

1 (5)

0 comments