Bayraktutan:”Demokrasinin İşlediği Tek Partiyiz”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeni A Takımında Karadenizli vekiller öne çıkıyor. CHP Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan, CHP Ordu Milletvekili İdris Yıldız ve CHP Samsun Milletvekili Prof.Dr. Haluk Koç yeni vitrin kadrosunda yerlerini aldı. Parti Meclisine giren diğer Karadenizli isim ise Saadet Partisi kadrosundan CHP’ye geçen Rizeli Prof.Dr. Mehmet […]

1 (3)

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeni A Takımında Karadenizli vekiller öne çıkıyor. CHP Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan, CHP Ordu Milletvekili İdris Yıldız ve CHP Samsun Milletvekili Prof.Dr. Haluk Koç yeni vitrin kadrosunda yerlerini aldı. Parti Meclisine giren diğer Karadenizli isim ise Saadet Partisi kadrosundan CHP’ye geçen Rizeli Prof.Dr. Mehmet Bekaroğlu oldu. CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ise partinin son kongresinde Yüksek Disiplin Kurulu üyesi olmuştu. Bayraktutan, Yüksek Disiplin Kurulu’nda gerçekleştirilen seçimde Yüksek Disiplin Kurulu Başkanlığı’na seçildi. Böylelikle CHP’de Karadenizli isimler önemli noktalara gelmiş oldu.

Canalioğlu:”Daha Çok Çalışacağız”

52 kişilik CHP Parti Meclisine(PM) 8.sıradan giren CHP Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu “ Bu önemli bir sorumluluk elbette. Kurultayda kazanan CHP olmuştur. Şimdi artık zaman daha çok çalışarak 2015 Genel seçimlerinde iktidar olma zamanıdır” dedi.

Bayraktutan:”Demokrasinin İşlediği Tek Partiyiz”

15 kişiden oluşan Yüksek Disiplin Kuruluna(YDK) seçilen CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan ise olağanüstü kurultayla birlikte demokrasinin işlediği tek partinin CHP olduğunun bir kez daha görüldüğünü belirterek “AK Parti’de bu anlayışın yaşanmasını bırakın konuşulması bile yasak” dedi.

Bekaroğlu:” Türkiye Bu Yönetimi Hak Etmiyor”

CHP’ye geçen ve PM’de yerini alan Rizeli Prof.Dr. Mehmet Bekaroğlu ile 18.Olağanüstü Kurultay sonrası CHP’nin Türkiye’nin yeni umudu olduğunu belirterek “Türkiye bu baskıcı-dikta ve insanları ayrıştıran hükümet yönetimini hak etmiyor. Önümüzdeki günlerde her şey daha güzel olacak”

Bayraktutan CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi 18. Olağanüstü kongresinin ardından yeni oluşumlar devam ediyor. Buna göre CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanlığı’na CHP Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan seçildi. Önce Yüksek Disiplin Kurulu Üyeliğine seçilen Bayraktutan daha sonra Kurul içerisinde yapılan seçimle Başkan seçildi.

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı seçilmesinin ardından kısa bir açıklama yapan Bayraktutan; “Partimizin Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) başkanlığına seçilmiş bulunuyorum. Bu onurlu görevi bana layık gören tüm partililerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sevgi ve saygılarımla… İfadelerini kullanarak teşekkür etti. Konuyla ilgili soruları yanıtlayan Bayraktutan; ” Yüksek Disiplin Kurulu Başkanlığı çok önemli bir görevdir. Bu onurlu görevi bana Artvin Milletvekilli Bayraktutan’a değil Artvin’e, layık gören çok değerli arkadaşlarıma en içten teşekkürlerimi sunuyorum ”dedi. Sosyal paylaşım sayfasındaki sitesinden tebrik mesajları alan CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan, kendisine başarı dileyen takipçilerine teşekkür etti.

1 (2) 1 (1)

0 comments