Borçka’da Şefkat Eli!

Borçka Kaymakamı Ertuğrul Örnek, “Şefkat Eli” projesi kapsamında yaşlı ve engelli aileleri evlerinde ziyaret ederek, projenin yaşlı ve engellilerin günlük yaşamlarını kolaylaştırdığını söyledi. Borçka ilçesine bağlı Muratlı Köyü’ne gerçekleştirilen ziyaretlerde Borçka Kaymakamı Ertuğrul Örnek, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Ersin Sungur, İlçe Özel İdare Müdür V. Mehmet Yerebakan, AK Parti Borçka İlçe Başkanı Şükrü Ertürk, Köy […]

Borçka Kaymakamı Örnek, “Şefkat Eli” Projesi Kapsamında Muhtaç ve Engelli Aileleri Ziyaret Etti (3)

Borçka Kaymakamı Ertuğrul Örnek, “Şefkat Eli” projesi kapsamında yaşlı ve engelli aileleri evlerinde ziyaret ederek, projenin yaşlı ve engellilerin günlük yaşamlarını kolaylaştırdığını söyledi.

Borçka ilçesine bağlı Muratlı Köyü’ne gerçekleştirilen ziyaretlerde Borçka Kaymakamı Ertuğrul Örnek, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Ersin Sungur, İlçe Özel İdare Müdür V. Mehmet Yerebakan, AK Parti Borçka İlçe Başkanı Şükrü Ertürk, Köy Muhtarı Şerafettin Kahraman ile birlikte ziyaretler gerçekleştirildi.

İlçede 11 yaşlı ve engelli aileye evde temizlik hizmeti verildiğini ifade eden Borçka Kaymakamı Ertuğrul Örnek, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yürütülen proje kapsamında 11 yaşlı ve engelli aileye evde temizlik hizmeti verilmektedir. Örnek, projenin, 2 Ekim 2015 tarihinde başlanmış olup, halen devam ettiğini ifade ederek, “Bu projeyle, ilçemizdeki yaşlı ve engelli nüfusun bakıma muhtaç kalmaları nedeni ile başlandı ve başarılı sonuçlar elde edildi” dedi.

Kaymakam Örnek; “İlçemizdeki yaşlı ve engellilerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmak yalnız olmadıklarını hissettirmek, göstereceğimiz ilgi, sevgi ve şefkat ile yaşlılarımızın ve engellilerimizin hak ettikleri bir yaşam sürmelerini sağlamak olduğunu, proje kapsamındaki aileleri yerinde ziyaretlere devam edeceklerini” belirtti.

Kaymakam Ertuğrul Örnek ve beraberindekiler ile birlikte proje kapsamında Muratlı Köyündeki bir aileyi ziyaret ederek sohbet sırasında sorunlarını dinledi.

Borçka Kaymakamı Örnek, “Şefkat Eli” Projesi Kapsamında Muhtaç ve Engelli Aileleri Ziyaret Etti (1) Borçka Kaymakamı Örnek, “Şefkat Eli” Projesi Kapsamında Muhtaç ve Engelli Aileleri Ziyaret Etti (3) Borçka Kaymakamı Örnek, “Şefkat Eli” Projesi Kapsamında Muhtaç ve Engelli Aileleri Ziyaret Etti (4)

0 comments