Demokrat Parti Ardanuç adayı: Emel Coşkun

DP Ardanuç’ta kadın belediye başkan adayı ile 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Emel Coşkun ile Ardanuç halkının karşısına çıkıyor. Ardanuç İlçe Başkanı Mustafa Coşkun, Belediye Başkan Adayı Emel Coşkun ile birlikte Demokrat Parti İl Başkanlığı’na gelerek parti il teşkilatını ziyaret etti. DEMOKRAT PARTİ HİÇ BİR PARTİ İLE İTTİFAK YAPMAYACKATIR. Demokrat Parti Artvin İl […]

1 (2)

DP Ardanuç’ta kadın belediye başkan adayı ile 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Emel Coşkun ile Ardanuç halkının karşısına çıkıyor. Ardanuç İlçe Başkanı Mustafa Coşkun, Belediye Başkan Adayı Emel Coşkun ile birlikte Demokrat Parti İl Başkanlığı’na gelerek parti il teşkilatını ziyaret etti.

DEMOKRAT PARTİ HİÇ BİR PARTİ İLE İTTİFAK YAPMAYACKATIR.
Demokrat Parti Artvin İl Başkanı Ferit Koç, Demokrat Parti’nin il ve tüm ilçelerde aday çıkaracağını, hiçbir parti ile ittifak yapılmayacağını belirterek; “ Demokrat Parti Türkiye genelinde ve Artvin’de gerek yerel seçimlerde gerek akabinde yapılacak genel seçimlerde halkımızın karşısında dimdik, alnı açık bir şekilde çıkacağız. Çünkü Demokrat Parti bu ülkeye sadece hizmet etmiştir, iş vermiştir, aş vermiştir. Her tüten bacanın, her evin içinde mutlaka katkımız vardır. AKP’nin yaptıkları da yapacakları da bu kadardır. Hizmetin gerçek adresi Demokrat Parti’dir.
Biz Artvin İl Teşkilatı olarak Ardanuç Belediye Başkan Adayımızı bugün kamuoyuna açıklıyoruz. Ardanuç İlçe Başkanımızla birlikte çok değerli adayımız Emel Coşkun’u kamuoyuna açıklıyoruz. Genç bir arkadaşımız, Türkiye’nin ilk kadın başbakanını çıkaran gelenekten gelen partimizde kadınlara daha çok yer vereceğiz. Ardanuç’u çok iyi bilen, Ardanuç’ta doğmuş, Ardanuç’ta büyümüş, genç ve birikimli bir aday ile Ardanuç halkına merhaba diyoruz. Biz kendisine başarılar diliyoruz. Ardanuç’a Artvin’e Türkiye’ye hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

EMEL COŞKUN DP ARDANUÇ BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZDIR
Ardanuç İlçe Başkanı Mustafa Coşkun, Ardanuç’ta aday belirlerken kadınların siyasette daha çok yer almaları hususunda sözümüz var, kadın Belediye Başkan adayı belirlemeyi uygun gördük. Emel Coşkun Ardanuç Belediye Başkan adayımız oldu. Demokrat Parti 30 Mart 2014 yerel seçimlerde Ardanuç’ta hizmet için şu andan itibaren yola çıkmış durumdadır. Hayırlı olsun.” Dedi.

HALKA HİZMET HAK’KA HİZMETTİR
DP Ardanuç Belediye Başkan Adayı Emel Coşkun, kadınların daha çok siyasette ve ülke yönetiminde yer alması gerektiği gerçeğinden yola çıkarak aday olduğuna vurgu yaparak, “Tüm Ardanuç halkının oyuna, yüreğine talibim. “Halka hizmet Hak’ka hizmettir.” düsturundan hareketle çıktığım bu yolda tüm Ardanuç halkının oyuna talip olduğumu söylüyorum.
Ardanuç, Artvin ilçeleri içerisinde hem çok avantajları olan hem de dezavantajları olan bir ilçedir. İlçemiz tarihi, kültürel zenginliğinin yanında ve coğrafyası, doğasıyla turizmin birçok dalında rakipsiz bir yerleşim yeri. Ardanuç’un en büyük probleminin işsizlik ve göç olduğunu çok iyi biliyoruz.

ARDANUÇ’A BUGÜNE KADAR HİZMET EDEN TÜM BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Ardanuç için neler yapacağım konusunda projelerimizi daha sonra açıklayacağız. Ancak şu kadarını söyleyeyim ki; Ardanuç’a girildiğinde çok güzel bir görünümle girileceğini söyleyeyim. İlçemizin girişi, çıkışı çok güzel olmalı. Ardanuç için bugüne kadar hizmet etmiş tüm belediye başkanlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Mutlaka her başkan bir tuğla koymuştur. Bir tuğla koymak için ben de adayım. Ardanuç halkını bir bütün olarak görmekteyim. Görüşler farklı olabilir, tercihler farklı olabilir. Ancak Ardanuç noktasında hepimiz bir bütünüz. Hepimizin derdi Ardanuç’tur. Ardanuç Belediyesi sınırları içerisinde yaşayan herkes, hatta sokak hayvanları bile bizim sorumluluk duyduğumuz alanındadır. Ardanuç’u kurtaracak olan üç şey vardır.

ARDANUÇ TURİZM, EĞİTİM, HAYVANCILIK VE TARIMLA KALKINACAKTIR
Birincisi, fakülte veya yüksekokul mutlaka kazandırılmalıdır. İkincisi, turizm bizim en büyük zenginliğimiz olabilir. Adakale gibi, Rabat Kilisesi gibi tarihi eğerlerimiz var. Cehennem Deresi gibi dünyaca ünlü kanyonumuz var, bütün bunları alt alta koyduğumuzda Ardanuç, Artvin’in turizm merkezi olabilir. Üçüncüsü ise Tarım ve Hayvancılıktır. Benim projelerim bu üç ana başlık altında hazırlanacaktır.
Ardanuç’u Ardanuç halkı ile birlikte yöneteceğiz. Herkesin söz hakkı olacak. Çok zorlu ancak onurlu bir yola çıktığımın bilincindeyim. Allah utandırmasın diyor, Ardanuç halkına saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”dedi.

1 (4) 1 (5) 1 (6)

0 comments