Erdal Kaya’dan Arhavi’ye veda!

Yaklaşık 10 yıllık hizmet süresi olması nedeniyle Arhavi ile özdeşleşmiş, Arhavi halkını tanıyan, bilen bir kimliğe sahip C. Erdal Kâhya kurumlara veda ziyaretlerine devam ediyor. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde müdürlük görevini yerine getiren C. Erdal Kâhya’nın Artvin Merkez’e tayininin çıkması nedeniyle kurumlara yaptığı ziyaretlerin birisini de Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’na yaparak gerçekleştirdi. Başkanlık makamında […]

1 (2)

Yaklaşık 10 yıllık hizmet süresi olması nedeniyle Arhavi ile özdeşleşmiş, Arhavi halkını tanıyan, bilen bir kimliğe sahip C. Erdal Kâhya kurumlara veda ziyaretlerine devam ediyor. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde müdürlük görevini yerine getiren C. Erdal Kâhya’nın Artvin Merkez’e tayininin çıkması nedeniyle kurumlara yaptığı ziyaretlerin birisini de Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’na yaparak gerçekleştirdi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Hekimoğlu, “10 yılı aşkın bir süreyle Arhavi’de farklı birimlerde çalıştıktan sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak çok önemli hizmetleri ve katkıları olması nedeniyle Erdal Bey’e şahsım ve ilçe halkı adına şükranlarımı sunuyorum. Bugüne kadar birlikte yürüttüğümüz birçok ortak projede uyum içerisinde olmanın sonucunda başarılı çalışmalar sonucunu getirmiştir. Eminim ki Sayın Müdürümüzün bundan sonraki görev yerinde de aynı başarı, azim ve kararlılığını göstererek, başarı çıtasını daha arttıracaktır. Kendisine hizmetlerinden ötürü tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Birlikte çalışmanın, ortak projelerde bir arada olmanın sonucu olarak görülen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Arhavi Belediyesi eşgüdümündeki başarı nedeniyle her zaman müteşekkir olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü C. Erdal Kâhya, “Sayısız, birçok eğitim adına faaliyetlerde bulunduğumuzu belirtmek isterim. Bunları yaparken kurum olarak belediyemizin ve özelikle Başkanımızın destekleri sayesinde Arhavi’de eğitimin başarı çıtasını arttırdık. Önemli projelerde bir arada olduk. Uzun yıllar Arhavi’de bulunmam dolayısıyla adeta memleketim gibi gördüğüm Arhavi’de çalışmaktan onur ve gurur duydum. Hayatımın bir köşesinde Arhavi bir marka değer olarak yaşayacaktır. Bu başarılı, 10 yılı aşkın süreçte bana özellikle destek veren Belediye Başkanıma şahsım ve Milli Eğitim camiası adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Başkan Hekimoğlu ve Müdür Kahya, birlikte çalışmanın anısına plaket ve serender takdiminde bulundular.

1 (3) 1 (2) 1 (1)

0 comments