Hopa Belediyesi, Bağcılar Belediyesi kardeşliği!

Hopa Belediyesi, kardeş belediyesi olan İstanbul Bağcılar Belediyesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür etti. Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Cağrıcı’ya teşekkür plaketi verdi. Hopa Belediyesi bir süre önce İstanbul’un Bağcılar Belediyesi ile kardeş belediye olmuştu. Kardeş şehir belediyesi Bağcılar Belediyesi ise Hopa Belediyesi’ne 1 adet çöp kamyonu hediye etmişti. Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, […]

11009886_1597945827138225_1432240863396349643_n

Hopa Belediyesi, kardeş belediyesi olan İstanbul Bağcılar Belediyesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür etti. Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Cağrıcı’ya teşekkür plaketi verdi. Hopa Belediyesi bir süre önce İstanbul’un Bağcılar Belediyesi ile kardeş belediye olmuştu. Kardeş şehir belediyesi Bağcılar Belediyesi ise Hopa Belediyesi’ne 1 adet çöp kamyonu hediye etmişti. Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, çeşitli görüşmelerde bulunmak üzere gittiği İstanbul’da kardeş şehir Belediyesi olan Bağcılar Belediyesi’ne de uğradı. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Cağrıcı’yı makamında ziyaret eden Nedim Cihan, desteklerinden dolayı kendisine teşekkür etti. Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Bağcılar belediyesi tarafından Hopa Belediyesi’ne 1 adet çöp kamyonu hediye edilmesi ve yeni yapılacak olan Hopa Belediyesi Hizmet Binası’nın yapımını üstlendiği için ve Hopa’ya yardımlarından dolayı kardeş belediye başkanına teşekkür plaketi verdi.

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Cağrıcı’ya makamında teşekkür plaketini alırken, kardeş belediyeye belediyelerinin imkanları doğrultusunda destek olmaya her zaman hazır olduklarını ve kardeşler arasında destek ve yardımlaşmanın süreceğini ifade ederek, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan’a teşekkür etti.

 

0 comments