“Kaçak Su’da son gün bitti!

Artvin Belediye Başkanlığının 04.06.2014 tarihli 30 sayılı Belediye Meclis Kararı ile 09.06.2014 – 15.08.2014 tarihleri arasında geçerli olan kaçak su kullanan vatandaşların ileride kendileri açısından doğabilecek cezai işlemden kurtulmaları ve su kullanımlarını kayıtlı hale getirmeleri için büyük bir fırsat olarak vatandaşlara sunmuş olduğu Yeni Su Abone Ücretlerinin yarıya indirim kolaylığında sona yaklaşıldı. Artvin Belediye Başkanı […]

su barisi

Artvin Belediye Başkanlığının 04.06.2014 tarihli 30 sayılı Belediye Meclis Kararı ile 09.06.2014 – 15.08.2014 tarihleri arasında geçerli olan kaçak su kullanan vatandaşların ileride kendileri açısından doğabilecek cezai işlemden kurtulmaları ve su kullanımlarını kayıtlı hale getirmeleri için büyük bir fırsat olarak vatandaşlara sunmuş olduğu Yeni Su Abone Ücretlerinin yarıya indirim kolaylığında sona yaklaşıldı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, göreve geldiklerinde içme suyunda yapmış oldukları %50 indirimli fiyatın herhangi bir tarihle sınırlandırmadığını 15 Ağustos ta sadece Yeni Su Abone Ücretlerinin eski fiyat tarifesine döneceğini hatırlatarak şunları söyledi. Başkan Kocatepe,” Kaçak su kullananlara herhangi bir cezai işleme gerek kalmaksızın iki aylık indirimli abone olabilme imkânı tanıdık. Bu uygulama ile birlikte kaçak su kullanan vatandaşların ve işyerlerinin kaçak su kullanımlarının önüne geçmek, su hatlarının zarar görmesini engellemek ve belediyenin su gelirlerini arttırabilecek bir uygulamanın yolunu açmış olduk” dedi. Kocatepe, uygulamanın 15 Ağustos 2014 tarihine mesai bitimine kadar devam edeceğini kayıt yaptırmayan vatandaşların bu fırsattan yararlanmasında son çağrıda bulunulduğunu kaydetti.

 

0 comments