Kocatepe, yerel gazete ziyaretlerini sürdürüyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe, 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri için seçim çalışmalarını sürdürüyor. Seçim çalışmaları çerçevesinde esnaf gezilerini gerçekleştiren Ak Parti Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe,  Alkan Gazetesi ve Matbaasını ziyaret ederek basın sektörünün il’deki çalışmaları, Alkan Gazetesi’nin faaliyetleri ve il basın sektörünün sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. […]

1

Adalet ve Kalkınma Partisi Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe, 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri için seçim çalışmalarını sürdürüyor. Seçim çalışmaları çerçevesinde esnaf gezilerini gerçekleştiren Ak Parti Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe,  Alkan Gazetesi ve Matbaasını ziyaret ederek basın sektörünün il’deki çalışmaları, Alkan Gazetesi’nin faaliyetleri ve il basın sektörünün sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ziyarette Alkan Gazetesi ve Matbaası İmtiyaz Sahibi Zeki Alkan, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Tekin Alkan’ın yanı sıra Memur Sen İl Başkanı Fehmi Er ve Ak Parti İl ve Merkez İlçe Yöneticileri de hazır bulundular.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe,  30 Mart Yerel Seçimleri’nin Artvin Merkez adına önemli bir tercih günü olduğuna değinerek bu seçimlerde Artvin Halkının kendisinden yana tercihte bulunacağına olan inancını ifade etti. Artvin’de esnaflığın tüm kollarının zor olduğuna inandığını vurgulayan Kocapete, basın sektörünün ise belki de ilimizdeki en ağır koşullarda hizmet üreten bir sektör olduğunu ifade etti. Artvin Merkez’de gazete ve matbaa sayısının fazla olmasının da halk adına güç olduğuna vurgu yapan Kocatepe, her zaman Artvin medyası ile iyi ilişkilerde bulunduğunu ve belediye başkanı olduğu zamanda Artvin medyasının yanında olacağını belirtti.

Ak Parti Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocetepe’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Alkan Gazetesi ve Matbaası İmtiyaz Sahibi Zeki Alkan ise yaptığı kısa açıklamada, gazete olarak her siyasetçiye eşit yakınlıkta olduklarını ve basının tarafsızlık ilkesi gereğince de yerel seçim döneminde aynı ilke ile hareket edeceklerini söyledi. Ak Parti Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe’ye de yerel seçimlerde başarı temennisinde de bulunan Alkan, memleketimiz ve Artvin için hayırlısı ne ise onun olmasını dilediğini sözlerine ekledi.

Mehmet Kocatepe ve beraberindekiler ikramlar eşliğinde yapılan sohbetin ardından gazeteden ayrıldılar.

 

0 comments