Konu “AB Projesi” olunca!

Millî Eğitim Bakanlığı ve “Avrupa Birliği” işbirliğiyle düzenlenen Eğitim Projeleri kapsamında Artvin Ticaret Meslek Lisesini temsil edecek olan proje ekibi İl Millî Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz’ı makamında ziyaret etti. Proje ekibinden Artvin Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Cemil Yılmaz, Muhasebe Finansman Öğretmeni Yılmaz Er, öğrenciler Ezgi Yüksel, Osman Çaloğlu, Melek Celasin, Ümit Altuntaş, Büşra Gürsoy, Gülseren […]

1 (1)

Millî Eğitim Bakanlığı ve “Avrupa Birliği” işbirliğiyle düzenlenen Eğitim Projeleri kapsamında Artvin Ticaret Meslek Lisesini temsil edecek olan proje ekibi İl Millî Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz’ı makamında ziyaret etti. Proje ekibinden Artvin Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Cemil Yılmaz, Muhasebe Finansman Öğretmeni Yılmaz Er, öğrenciler Ezgi Yüksel, Osman Çaloğlu, Melek Celasin, Ümit Altuntaş, Büşra Gürsoy, Gülseren Güney, Melike Uzun, Burcu Varlık, Emre Erdem ve Arzu Yılmaz ziyaret sırasında hazır bulundular.

İl Millî Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz proje ekibini oluşturan öğretmen ve öğrencilerle tek tek tek tanışıp muhabbet ederek duygu ve düşüncelerini sordu. Yanmaz öğrencilere hitaben” Hem mesleğinizle ilgili gelişmeleri takip ederek yeni bilgiler edinmek hemde farklı bir kültürü tanımak adına güzel ve önemli bir gezi programına çıkıyorsunuz. Bilginin, bilgi edinmenin yaşı ve sınırı yoktur. Bu yıl Avrasya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yönetim Bilimi üzerine Yüksek Lisansımı tamamladım. Bunu kendimi geliştirmek ve farklı alanlarda da bilgi sahibi olmak amacıyla yaptım. Sizlerde hiçbir zaman kendinizi bilgi ve öğrenim olarak sınırlamayın. Kendinizi sürekli geliştirmeye ve yeni şeyler öğrenmeye adayın. Muhakkak ki bu durumda kazanan ve başarılı olan bireyler olacaksınız. Sizlerin sağ salim ve başarıyla ziyaretinizi ve projenizi gerçekleştirmenizi diliyorum” dedi.

İl Millî Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz konuşmasının ardından 2 Nisan Çarşamba günü Yunanistan’a gidecek olan ekibe çeşitli hediyeler verdi.

Artvin Ticaret ve Meslek Lisesi, 2013 yılı Avrupa Birliği Projeleri kapsamında Leonarda Vinci Dalında “Avrupa’da Mesleki Eğitim”  konulu proje ile Borçka Ticaret Meslek Lisesi ortaklığında staj eğitimini tamamlamak üzere Yunanistan‘ın Girit Adasında 02 Nisan 2014 tarihi ile 29 Nisan 2014 tarihleri arasında bulunacaklar.

 

0 comments