Minikler Valilikte!

Artvin Valisi Kemal Cirit, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı ve 16-21 Eylül İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında bir grup anaokulu ve ilköğretim öğrencisini kabul etti. İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz, Vakıfbank İlkokulu Sınıf Öğretmeni Günay Gündoğdu, Milli Egemenlik Ana Okulu Müdürü Ayşe Porsuk ile bu yıl ilk defa okula başlama heyecanı yaşayan öğrencilerden Efe Özkent, Gamze Çelik, […]

1 (3)

Artvin Valisi Kemal Cirit, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı ve 16-21 Eylül İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında bir grup anaokulu ve ilköğretim öğrencisini kabul etti. İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz, Vakıfbank İlkokulu Sınıf Öğretmeni Günay Gündoğdu, Milli Egemenlik Ana Okulu Müdürü Ayşe Porsuk ile bu yıl ilk defa okula başlama heyecanı yaşayan öğrencilerden Efe Özkent, Gamze Çelik, Betül Arya ve Bünyamin Yazıcı İlköğretim Haftası kapsamında Vali Cirit’i makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz ziyarette, 2014-2015 yılı eğitim-öğretim yılında her zamanınkinden daha fazla heyecan duyduklarını dile getirerek şunları söyledi: “Yeni eğitim-öğretim yılının öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve eğitim camiamızın tüm çalışanlarına hayırlı olmasını diliyor, başta ilimiz olmak üzere ülkemize güzellikler katmasını canı gönülden diliyorum. Bu yıl ilimiz genelinde 242 eğitim kurumumuzda 2 bin 230 öğretmenimizle toplam 29 bin 301 öğrencimize eğitim ve öğretim hizmeti vereceğiz.  Bu yıl il genelinde yaklaşık 2 bin öğrencimiz birinci sınıfa başladı. Bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum.”

Çocuklarla bir süre sohbet ederek onlarla yakından ilgilenen Vali Cirit,  yeni eğitim-öğretim yılında başarılar dileyerek, derslerine iyi çalışmaları konusunda çocuklara bazı uyarılarda bulundu.

Vali Cirit, ziyaretin sonunda öğrencilere çeşitli kırtasiye malzemesi hediye ederek ziyaretin anısına öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

1 (5) 1 (2) 1 (6) 1 (7) 1 (4)

 

0 comments