Murgul “tanıtım”a hazır!

Murgul Kaymakamlığı ve Murgul Belediyesi çatısı altında bir araya gelen kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları, İstanbul ve Ankara’da yapılacak olan tanıtım günleri için hazırlıklarını önemli ölçüde tamamladı. stanbul ve Ankara’da 13 gün sürecek Artvin Tanıtım Günleri için bir otobüs tahsis edildiğini, yaklaşık 30 kişilik dev kadro ile organizasyona katılım sağlanacağını belirten Kaymakam Hüseyin Çam, “ […]

1 (2)

Murgul Kaymakamlığı ve Murgul Belediyesi çatısı altında bir araya gelen kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları, İstanbul ve Ankara’da yapılacak olan tanıtım günleri için hazırlıklarını önemli ölçüde tamamladı. stanbul ve Ankara’da 13 gün sürecek Artvin Tanıtım Günleri için bir otobüs tahsis edildiğini, yaklaşık 30 kişilik dev kadro ile organizasyona katılım sağlanacağını belirten Kaymakam Hüseyin Çam, “ Ayrıca 14 kişilik halk oyunları ekibi ile Murgul’un diğer ilçe stantlarından bir adım öne çıkacağına inanıyorum. Oluşturduğumuz deneyimli kadro ile ilçemizi başarılı şekilde temsil edeceğiz.”dedi.

HAZIRLIKLAR 40 GÜN ÖNCEDEN BAŞLADI
Murgul’un tanıtımı adına önemli çalışmaların yapıldığını belirten Kaymakam Çam: “İlçemizin turizm adına değerlendirilebilecek önemli noktaları var. Bu sene turizm alanında atılım yapabilmek için Belediyemiz, kamu kurumlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve özel sektörümüzle elimizi taşın altına koyduk. Oluşan sinerji ile ilçemizi turizm adına farklı bir noktaya getirmeyi amaçlıyoruz. Bu amaçla tanıtım günlerini fırsata çevirebilmek için hazırlıklara tam 40 gün önceden başladık. Organize çalışma ile kendimizi finale hazırladık.”dedi.

TANITIM KİTAPÇIĞINDAN ÇANTAYA KADAR HER ŞEY TAMAM
Murgul Kaymakamlığı’nca, tanıtım günleri için ilçede çekilmiş birçok fotoğraf arşivi taranarak ilçemizi temsil edebilecek en iyi fotoğraflar seçildi ve Murgul tanıtım kitapçığı oluşturuldu. Ayrıca Murgul ile ilgili bilgilendirme ve tanıtım adına kullanılacak materyallerin stant ziyaretçilerine verilmesi için de özel olarak karton çanta bastırıldı.

TANITIM GÜNLERİNE ETİ BAKIR’DAN ÖNEMLİ KATKI
 Murgul’da faaliyet göstererek bölge insanına önemli ölçüde istihdam sağlayan Eti Bakır işletmesi, tanıtım günlerinde Murgul Kaymakamlığı ve Murgul Belediyesi’ne destek vererek, Murgul standının ana sponsoru oldu. İşletme Müdürü Sinan Kabaloğlu tarafından oluşturulan özel ekip de Murgul’un tanıtımına önemli katkı sağlayacak.

BÜTÜN HEMŞEHRİLERİMİZİ BEKLİYORUZ
Artvin tanıtım günleri için son durumu değerlendiren Kaymakam Hüseyin Çam: ”İlçemizi en iyi şekilde temsil etmek için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Ekip halinde, yaptığımız her çalışmayı ince eleyip sık dokuduk. Hazırlıkların perde arkasında birçok arkadaşımız özveri ile çalıştı. Katılımcılarımızın konaklamasından, tanıtım materyallerinin hazırlanmasına, ulaşımına varıncaya dek birçok önemli çalışmayı el birliği ile son noktaya getirdik. Şimdiye kadarki gerçekleştirilen en kapsamlı organizasyonumuza Ankara’da 9-12 Nisan, İstanbul’da 16-19 Nisan tarihlerinde tüm hemşerilerimizi kesinlikle bekliyoruz.” dedi.

 

0 comments