Murgul’un turistik oteline ziyaret!

Murgul ilçesinde özel sektöre ait tek konaklama alanı olan Bilge Hotel’i ziyaret eden Kaymakam Hüseyin Çam, Hotel Müdürü Mehmet Demirel ile görüştü. İşletme Müdürü Mehmet Demirel ile hotelde incelemelerde bulunan Kaymakam  Hüseyin Çam, İlçenin gelişmesi adına Bilge Hotel’in önemli bir boşluğu doldurduğunu, kaliteli hizmet anlayışı ve modern bir işletme ile turizm adına altyapının kısmen oluşturulduğunu, […]

1 (3)

Murgul ilçesinde özel sektöre ait tek konaklama alanı olan Bilge Hotel’i ziyaret eden Kaymakam Hüseyin Çam, Hotel Müdürü Mehmet Demirel ile görüştü. İşletme Müdürü Mehmet Demirel ile hotelde incelemelerde bulunan Kaymakam  Hüseyin Çam, İlçenin gelişmesi adına Bilge Hotel’in önemli bir boşluğu doldurduğunu, kaliteli hizmet anlayışı ve modern bir işletme ile turizm adına altyapının kısmen oluşturulduğunu, bu bağlamda devlet olarak ilçede turizm sektörünün ilerlemesi için ellerinden gelenin azamisinin yapılacağını vurguladı.

SADECE İLÇEDE DEĞİL, BÖLGEDE ÖRNEK BİR AİLE İŞLETMESİ
Ziyaret sonunda son derece memnun olan Kaymakam Çam, “gerek kalite, gerek fiyat noktasında son derece nezih ve modern bir aile işletmesi. Sadece ilçemizde değil bölgemizde örnek oluşturabilecek bir konaklama alanı. Zaman içerisinde etkin tanıtımla ilçemiz adına da olumlu katkılarının olacağını düşünüyorum” diyerek görüşlerini aktardı.

1 (2) 1 (4) 1 (5)

0 comments