Öz Orman İş Sendikası STK’ları ziyaret ediyor

Öz Orman İş Sendikası Bölge Başkanı Süleyman Şeyhoğlu ve Yönetim Kurulu, üyelerine etkin hizmet verebilme adına kamu kuruluşlarını ve STK’ları ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Şeyhoğlu Hak İş Konfederasyonunun Sendikacılık anlayışının sadece işverenle üyeler arasında sorun giderici olarak çalışmak olmadığını belirtti. Üyelerinin hangi devlet kuru munda, hangi dernekte, organizasyonda bir işi varsa biz mutlaka orda […]

1 (3)

Öz Orman İş Sendikası Bölge Başkanı Süleyman Şeyhoğlu ve Yönetim Kurulu, üyelerine etkin hizmet verebilme adına kamu kuruluşlarını ve STK’ları ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Şeyhoğlu Hak İş Konfederasyonunun Sendikacılık anlayışının sadece işverenle üyeler arasında sorun giderici olarak çalışmak olmadığını belirtti.
Üyelerinin hangi devlet kuru1 (2) 1 (1)munda, hangi dernekte, organizasyonda bir işi varsa biz mutlaka orda oluruz diyen Şeyhoğlu bu kapsamda SGK il Müdürü Zafer Şimşek’i makamında ziyaret ederek üyelerinin sosyal haklardan, emekliliğe kadar karşılaştığı sıkıntıları müzakere ettiler. Başkan Şeyhoğlu konuların çözümü noktasında çok özverili ve ilgili davranan İl Müdürü Şimşek’e Hak İş ailesi adına teşekkür etti. Üyelerinin en çok hastane konusunda sıkıntıları olduğunu yaptığı toplantılarda tespit ettiğini belirten Şeyhoğlu Artvin Devlet Hastanesi Başhekimi Mesut Demir’i makamında ziyaret ederek özellikle ilçelerden sevkli gelen üyelerinin ne gibi sorunlarla karşılaştıklarını kendilerine aktardı. Bu görüşmenin de üyeleri adına son derece olumlu ve sorunların çözümü noktasında yararlı olduğunu belirten Başkan Şeyhoğlu Artvin de sendikal sorunları görüşmek için Memur Sen İl Başkanı Fehmi Er’i ziyaret ederek istişarelerde bulundu… Bu görüşmeler ışığında son olarak Artvin Orman Bölge Müdürü Salih Akbaş’ı makamında ziyaret ederek üyelerin çalışma şartları ve haklarının verilmesi noktasında ki sorunları istişare ederek çözüm için olumlu adımlar atıldığını belirten Başkan Şeyhoğlu üyelerinin kendilerini 24 saat arayabildiklerini etkin, dinamik bir yapıyı temsil ettikleri için her an ihtiyaç duyan üyelerine hizmet noktasında ulaşabildikleri için mutlu olduğunu belirtti. Bu tür çalışmalarının ve toplantılarının devamlı süreceğini belirten Şeyhoğlu Artvin yerel basınına da kendilerine göstermiş oldukları yakınlıktan dolayı çok teşekkür etti. Basının önemini bildiklerini belirten Şeyhoğlu her konuda basınla ortak girişime hazır olduklarını belirtti.

 

 

0 comments